Klik op het hoesje om hem open en dicht te klappen.
Swipe met je muis / vinger om het hoesje te draaien
Telefoonhoesje met Naam Samsung Galaxy Xcover 3 | Xcover 3 VE Silver Punk

Combineer en bespaar




Bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen vliegen op je af als je dit Samsung Galaxy Xcover 3 | Xcover 3 VE Telefoonhoesje met Naam koopt. Het bijzondere Silver Punk design is van onze eigen ontwerper en vind je in geen enkel andere winkel of webshop. Ben je fan van dit soort stoere en opvallende hoesjes, dan kun je je geluk niet op als je ons assortiment smartphone accessoires bekijkt. Het design op dit zeer populaire boekhoesje bedrukken we zelf in ons eigen magazijn. De case heeft verschillende vakjes en is aan alle zijden bedrukt met bliksemflitsen, donderwolken, sterren en biljartballen. Ook het magnetisch lipje aan de buitenkant heeft een print. De houder binnen in het hoesje is van TPU, de buitenzijde van PU-leer. Zelfs doodshoofdjes zie je voorbijkomen in het design. Om maar aan te geven dat je met dit zilveren hoesje een krachtige smartphone accessoire te pakken hebt.
8718894654262 | |
B2Ctelecom | |
Hoesjes | |
Samsung Galaxy Xcover 3 | |
Geen extra valbescherming | |
Kunstleer, TPU | |
3 | |
Book Case | |
28 mm | |
185 mm | |
Geen sportclub | |
66 g | |
127 mm |
Zakelijke bestelling
Voor zakelijke klanten, die grote aantallen willen bestellen, kunnen we een offerte op maat schrijven. Bekijk onze brochure of neem contact op voor meer informatie of een offerte.
Duidelijke website, ook om zelf hoesje te maken , snelle levering. Gewoon perfect
A.H.F.M Schmitz op 29-08-2018 om 12:38
Perfect
Vlotte levering zonder beschadigingen
I.J. Verkuil op 01-04-2018 om 16:10
Makkelijk zelf te ontwerpen hoesje ahv de online tool. Exact uitgevoerd zoals te zien in het vb. Materiaal degelijk en stijlvol. Snelle service.
Ineke Ceuterick op 06-12-2017 om 10:12
goede kwaliteit ,snelle levering
GB Hegeman/ totaalhuis op 10-09-2017 om 07:40
Ga aub gewoon zo door
ze hadden het telefonhoesje dat ik 6 maandengeleden bij een ander bedrijf besteld had. Ik ben er erg blij mee. Snelle levering en een erg goed product
Kitty Ghielen op 09-07-2017 om 19:58
Helaas heb ik niet het volledige aantal regels op het hoesje kunnen zetten maar ja al met al is het toch naar mijn zin. Dankjewel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super blij met mijn nieuwe zelf ontworpen telefoonhoesje, dankzij B2C Telecom. en razendsnel geleverd. Een echte aanrader! Bedankt hoor!!!!!!!!
M.G. de Kruif op 28-05-2017 om 16:08
Geen alles is prima
Eerst maal ik bestelde bij jullie en ben blij het artikel is proper afwerkt en super mooi en vlug thuis gestuurd doe zo verder
Annelore vande Velde op 16-01-2017 om 09:42
Snelle levering, mooi product!
L Oostenrijk op 18-12-2016 om 15:08
Geen
Snelle bezorging mooi resultaat . Ben er heel blij mee .
Hwj Docter op 11-06-2016 om 13:33