Klik op het hoesje om hem open en dicht te klappen.
Swipe met je muis / vinger om het hoesje te draaien
Huawei P8 Lite 2017 Book Cover Whiskey

Combineer en bespaar




Whisky is een drank die serieus aan populariteit heeft gewonnen de afgelopen jaren. Vandaar dat we deze gedestilleerde, bruine drank gemaakt van graan op een boekhoesje kunnen drukken. Dit bedrukken gebeurt met uiterste precisie is ons eigen magazijn. Met onze zeer geavanceerde printer zetten we de afbeelding van whisky op alle zijden van het Huawei P8 Lite 2017 Book Cover, inclusief de magnetische sluitclip aan de buitenzijde. De case heeft aan de binnenkant verschillende vakjes waarin je jouw creditcard of ander pasje kwijt kunt. Ga je op stap, bijvoorbeeld om een glas whisky te scoren, dan hoef je de portemonnee dus ook niet meer op zak te hebben. Verder is je telefoon natuurlijk maximaal beschermd met deze bookstyle case met print van whisky in retro stijl. De houder aan de binnenzijde van het design hoesje met whisky print is van TPU.
8718894433812 | |
B2Ctelecom | |
Hoesjes | |
Geen personage | |
Huawei P8 Lite (2017) | |
Geen extra valbescherming | |
28 mm | |
185 mm | |
Kunstleer, TPU | |
Geen sportclub | |
3 | |
Book Case | |
66 g | |
127 mm | |
Ja |
Zakelijke bestelling
Voor zakelijke klanten, die grote aantallen willen bestellen, kunnen we een offerte op maat schrijven. Bekijk onze brochure of neem contact op voor meer informatie of een offerte.
T valt meer dan mee. Zo 'n opbergvakjes had ik nog nooit gehad. K' ga in de toekomst dat zo houden.
Werner Hoogewys op 04-01-2021 om 18:10
bevalt goed!
H.L Lebert op 26-10-2020 om 10:45
Marie-Louise Delen op 29-08-2019 om 15:50
Snelle levering
Désiré de Raadt-Smorenburg op 26-08-2019 om 19:46
mijn kleindochter was mega blij met haar hoesje dank je
herlinde theeuwen op 30-04-2019 om 16:58
Best duur. Maar snelle levering, goed product.
Snel en makkelijk zelf een hoesje ontworpen. Levering de volgende dag en het hoesje ziet er prachtig uit! Mooie kleuren en stevig materiaal. Kortom een mooi cadeau
S. Fens op 27-12-2018 om 00:57